Felix Slováček: Nemůže bez Dády žít?

Pořídil milence stejný parfém!

Možná se brzy dočkáme, že slečna Gelemová projde radikální změnou vizáže.

Zpěvačka DÁDA PATRASOVÁ (60) se přiznala, že manželovi FELIXI SLOVÁČKOVI (73) zřejmě přestává definitivně rozumět. Čím ji šokoval tentokrát?

Pohádková Xénie už dokázala, že snese hodně. Dlouhé roky tolerovala manželovi jeho nevěry. Je proto s podivem, že ji ještě něco dokáže v případě nenapravitelného manžela rozházet. Zdá se, jako by se totiž Slováček, i přesto, že už dávno žije se svou milenkou LUCIÍ GELEMOVOU (34), nedokázal své ženy vzdát. Lpí totiž na maličkostech, které mu ji připomínají. Naposledy si měl postěžovat, že mu jeho milá příliš nevoní.

Vůně manželky

Slováček se svěřil, že mu chybí vůně jeho ženy, a tak to vyřešil opravdu originálním způsobem. Koupil prostě milence stejný parfém, který celé roky používala právě Dáda. Ta vůbec netušila, co si o chování svého muže myslet. Zároveň ji ale potěšilo, že chce, aby mu milenka připomínala právě ji. „Je to vlastně dobře, ne?“ uvedla viditelně pobavená zpěvačka. Otázka je, jak daleko tahle posedlost zajde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...