Felix Slováček poslouchá milenku na slovo!

Dáda se směje! Jak milenka píská, tak Felix musí tancovat!

Muzikant Felix Slováček (60) bude možná ještě s lítostí vzpomínat na vztah se svou stále ještě manželkou herečkou Dádou Patrasovou (60). Jeho nová milenka, výtvarnice Lucie Gelemová (34) totiž začíná pěkně vystrkovat růžky! Alespoň tak to působilo na veřejné charitativní akci v pražském Muzeu hygieny, kde se dražili pomalované nočníky.

Zatímco pořadatelé prezentovali jedno z děl jako čistě Felixův výtvor, se kterým mu jeho drahá polovička jen pomáhala, on mluvil jinak: „Já jsem tam udělal pár takových zajímavých detailů, bez kterých by to nebylo ono.

Také vás může zajímat ...

Na motiv se zeptejte Lucie, ta to vymyslela,“ uvedl na pravou míru Slováček. Lucie se k tomu radši vůbec nevyjádřila. Jak to bude s oběma hrdličkami dál? „V první fázi jsem byl zamilovaný, ale teď už je to jiné… Je to prostě vztah,“ nechal se slyšet známý saxofonista. Nezačíná si uvědomovat, že možná udělal jednu z největších chyb svého života?

Dáda se bude jen těžko vracet od italského přítele Vita (47), který ji zahrnuje briliantovými dary na míru.

Jak tohle dopadne?

Dáda Patrasová a milenec Vito

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...