Felix Slováček: Usmířil se s dcerou z vypočítavosti?

Jeho prosba ji dost šokovala

Nemohla mu odpustit, že opustil ji a maminku kvůli Dádě

Před čtyřmi lety FELIX SLOVÁČEK (74) požádal svou prvorozenou dceru o usmíření. Dodnes ale nikdo nevěděl proč. Jeho známí a přátelé však nyní tvrdí, že to udělal jen z čiré vypočítavosti!

Dcera Felixe Slováčka z prvního manželství RENÉ SLOVÁČKOVÁ (40) svého otce ze srdce nenáviděla. A to už od svých sedmi let. Pokaždé, když o něm mluvila, měla pro něj jen samá ošklivá slova. „Nepovažuji ho za svého otce. Je to pro mne cizí člověk. Jako otce vnímám spíš manžela mé matky,“ nechala se před pár lety slyšet. Podobný vztah měl ale nejspíš ke své dceři i Slováček.

„Ani nevím, jak vypadá,“ prozradil před pár lety. Pak se ale mezi nimi něco změnilo.

Bylo to v době, kdy Slováček před čtyřmi lety slavil sedmdesáté narozeniny.

Také vás může zajímat ...

Měla z něho nervy

První podnět k úsmíření prý nabídl sám hudebník. „Táta mi zavolal den předem a to byl pro mě docela šok, ale šla jsem, ale byly to teda pro mě hrozné nervy, to musím říct,“ přiznala René. „Pak jsme šli na oběd, nerozebírali jsme to, začali jsme od nuly,“ prozradila detaily jejich velkého usmíření. Co ho k tomu ale vedlo, prozradit nechtěla a neřekl to ani sám Slováček.

Mnozí jeho přátelé však spekulují, že ho k tomu donutila už tehdy jeho rodící se láska k jeho současné přítelkyni LUCII GELEMOVÉ (34).

Nechce zůstat sám

Dnes ti, kdo Slováčka znají, tvrdí, že se s dcerou chtěl usmířit, protože se bál, aby jednou nezůstal sám. Už když totiž po Gelemové pokukoval a přemýšlel nad tím, že by opustil Dádu a odešel se svou mladou milenkou. Jenže dobře věděl, že jakmile to udělá, budou ho jeho žena a možná i společné děti nenávidět. A tak se chtěl pojistit.

Údajně čekal na vhodnou příležitost, až bude moct René vyhledat a požádat ji o schůzku. Což se naskytlo v den oslavy jeho kulatého výročí.

A k jeho štěstí dcera neodmítla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...