Felix už nestačí tempu své milenky

Saxofonista a známý playboy Felix Slováček (74) navštívil se svojí milenkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou (33) Kubánskou noc v kasinu na okraji pražských Kunratic.

Na podobné akce s hlasitou hudbou by měl být asi stanoven horní věkový limit, protože Felix vyhlížel poněkud unaveně a otráveně. Možná proto, že jeho mladá milenka byla naopak ve svém živlu a dováděla, jak to šlo. Zároveň stihla brát z ruky doutník Felixovi, který se s ostatními pány pokoušel v klidu důstojně kouřit.

Také vás může zajímat ...

Snad se na špatné formě hudebníka podepsalo i panující horko uvnitř, ale jednu chvíli to vypadalo, že svou divokou milenku prosí, jestli už se nepůjde domů, zatímco Lucie mu nad rychle teplajícím šampaňským mateřsky otírala pleš.

Jo, být celebritou, to je někdy vážně dřina!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...