Felixova milenka hledá práci!

Zdá se, že malířku Lucii Gelemovou (34) už nebaví být pouze podporovanou milenkou saxofonisty Felixe Slováčka (74) a snášet ironické poznámky v tisku od jeho manželky Dády Patrasové (61).

Čtyři roky po třicítce se chce odvážně postavit na vlastní nohy, a protože prodej jejích obrázků, jež jsou k vidění i na jejích webových stránkách, nějak vázne, začala si po návratu z dovolené na Kypru hledat práci. Samozřejmě ale nevezme jen tak něco. Za kasou v supermarketu nebo v kabině tramvaje Lucku neuvidíte, chce zůstat v oboru a pracovat v galerii, i když neupřesnila, jako co.

Je dost pravděpodobné, že jí Felix se svými rozsáhlými známostmi v kumštýřském světě nějaký ten post umělecké šéfky vybojuje, a kdyby ne, stačí hledat v inzerátech.

Také vás může zajímat ...

Galerie hledají neustále nové hlídače!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...