Fešák Harapes už je bez jizvy

Bývalý šéf baletu Národního divadla Vlastimil Harapes (70) má sice již jako baleťák po sezóně a v Labutím jezeru už se neblýskne, ale do společenského života se chystá vplout plnou parou.

Jinak si nelze vysvětlit, proč si před letní sezónou nechal odstranit jizvu po nedávné operaci levé kyčle. A zároveň pilně rehabilituje v bazénech a při procedurách v Lázních Bělohrad. „Chci být brzy fit.

Mám hodně práce, hlavně v Semaforu hraju ve dvou představeních Prsten pana Nibelunga a Čochtanův divotvorný hrnec,“ vysvětlil Vlastimil, který si pochvaluje, že s novou kyčlí po letech chodí zase bez bolesti.

Také vás může zajímat ...

Nutno dodat, že pokud hodlá v létě na plovárnách a plážích oslňovat veřejnost v plavkách zvaných adamky, které prezentoval v lázních, nelze se divit jeho snaze viditelnou jizvu odstranit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...