Filip Blažek: Celoživotní trémista

Né vždy to vyjde

Jazyková lektorka Jana Postlerová Filipovi vzkázala, ať je ve svém projevu trochu suverénnější.

Herec FILIP BLAŽEK (43) je pořádný trémista. Netají se tím, že má trému celý život a úplně ze všeho. U něčeho víc, u něčeho méně. V souvislosti s tím, že přijal výzvu v podobě moderování nového pořadu na Primě A je to naše!, přiznal, že v tomto případě trpěl doslova strašnou trémou. „Ještě podobnou věc jsem měl u muzikálu.

Než jsem vešel na scénu, tak jsem myslel, že se pozvracím, pokadím a nevím, co ješ tě všechno dohromady,“ líčí své pocity herec s tím, že před moderací pořadu se snaží nějak uvolnit a uklidnit. Ne vždy to prý však jde. „Jsem tam přece jenom sám, až na ty soutěžící,“ dodává Blažek.

Ještě že má oporu ve svém kolegovi IVANU VODOCHODSKÉM (53), s nímž se sice na place nepotkává, i tak se to ale ve dvou lépe táhne.

Také vás může zajímat ...

Jak si ve své nové roli moderátora herec vede, můžete posoudit každý všední den.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...