Filip Blažek: Podraz na své blízké!

Podvod roku se podařil herci FILIPU BLAŽKOVI (44). Se svou partnerkou JOLANOU IBRAIMI je už 16 let a všude tvrdil, že je jeho manželka. A to i před kamarády. Proto si všichni mysleli, že už jsou dávno svoji. Ale chyba lávky! Sice spolu mají dlouhý vztah, ze kterého vzešly dvě dcery, ale před oltářem nikdy nestáli.

A to se rozhodl představitel legendárního Matěje z pohádky Nesmrtelná teta změnit.

Poklekl před slavnou fontánou di Trevi v Říme a svou lásku požádal o ruku.

Svatba do roka a do dne?

Také vás může zajímat ...

„Můj pan Božský mě dnes požádal o ruku. A já řekla ano,“ řekla k romantické žádosti Jolana a pochlubila se prstenem. Podle její kamarádky by veselka měla být už v létě. I když má Blažek tucty fanynek, tak oči má jen pro svou snoubenku. Jolana se živí jako kosmetička, a tak je jasné, že triky na krásu má v malíčku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...