Filipová se stydí za svou dceru Lenny

Zpěvačka Lenka Filipová (64) neví, jestli má svou dceru Lenny (23) – také zpěvačku – litovat, nebo se spíš schovávat za černými brýlemi. Připravila jí totiž pořádné nemilé překvapení a jako její matka si na tom určitě počítá i svou část viny.

Ukázalo se, že její dospělá ratolest naprosto bez obalu udržovala vztah s ženatým mužem, a dokonce kvůli němu opustila i svého stávajícího přítele Ondřeje. „Zamilovala se do něho až po uši. Ondru nechtěla dál vodit za nos. Pak doufala, že milenec půjde za svým srdcem a bude s ní,“ prozradil jeden dobře informovaný zdroj z jejího úzkého okolí.

Také vás může zajímat ...

Jenže u zaháčkovaného manžílka asi zvítězil spíš rozum a zodpovědnost než prvotní zamilovanost.

Zamilovaná dcera doplatila na lásku.

Což není pro Lenny vůbec jednoduchá situace. „Je úplně na dně a teď vůbec neví, co má dělat. Dokonce měla rozhovor se svým bývalým partnerem, kterého se ptala, jestli by to s ní znovu nezkusil, že ho potřebuje. Ondra jí ale prý řekl, že nechce,“ práskl zdroj. Pomůže Lenny z nejhoršího její slavná máma?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...