Filipová si musí udělat roční pauzu!

Přestávka na celý jeden rok! Přesně pro to se rozhodla zpěvačka Lenka Filipová (63). Co jí k takovému zásadnímu rozhodnutí vedlo? „Je pravda, že si dávám zdravotní pauzu. Deset let jsem ji neměla, a tak mám pocit, že si ji zasloužím,“ řekla Lenka.

Je za tím ale skutečně jen odpočinek? Vzdala by se všeho koncertování a fanoušků jen tak pro nic za nic? A na tak dlouho dobu? Královnu českého folku prý trápí zdravotní problémy, o kterých nechce zatím nikomu říct.

Vypadá to tak, že za tím není jen pouhý odpočinek, ale komplikované chřipkové onemocnění. Nebo se jedná ještě o něco horšího? „Nejsem zrovna z těch lidí, kteří by to chtěli vykřikovat do světa. Je mi líp, když to vím jen já. Nechci lidem sdělovat diagnózu,“ dělala tajemnou Lenka. Místo letního koncertování se tak alespoň věnuje nové desce.

Také vás může zajímat ...

Budou ale její obdivovatelé tak trpěliví, aby na milou zpěvačku čekali celý rok?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...