Filipovský by se divil. Kdo má jeho vilu?

Slavný filmový herec František Filipovský (+86) by asi svoji dceru Pavlínu Filipovskou (75) ani vnučku Pavlínu Wolfovou (45) nepochválil. Ba naopak, nejspíš se otáčí v hrobě. Milovanou vilu, kterou v šedesátých letech koupil herecký bard na radu kamaráda, spisovatele Františka Kožíka (+96), dnes zvesela užívá bývalý manžel Pavlíny Wolfové, bývalý studentský vůdce a dnešní podnikatel Jan Bubeník (48).

Pavlína se po rozvodu s ním odstěhovala s dětmi do bytu 3+1 na Vinohradech, a ještě hůř dopadla její matka: bývalý zeťák ji vystěhoval na periférii, do bytu v Dolních Měcholupech. Jak je to možné? Vila se totiž stala předmětem porozvodového vyrovnání.

Manželství Bubeníka s Wolfovou trvalo jen pár let, mají dvě děti, a podnikatel do oprav investoval tolik, že novinářka pak neměla na jeho vyplacení. Jo, takhle se získávají nemovitosti!

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...