Filmový propadák

Odradí ho to od dalšího účinkování ve filmech?

V seriálu Slunečná je herec Marek Lambora (25) největší hvězdou a o jeho přízni sní tisíce fanynek všech věkových kategorií.

Marek ale logicky nechce zůstat pouze seriálovým hercem a rád by se uchytil i ve filmovém světě. Bohužel nezačal úplně nejlépe. Pohádka, ve které hrál, byla obrovským finančním propadákem.

Také vás může zajímat ...
Tenhle projekt prostě nevyšel a Marek se s tím musí smířit

Naštěstí za to nemohl jeho herecký výkon, ale všudypřítomná omezení, kvůli kterým byla zavřená kina, a nákladná fantasy pohádka si tak nemohla najít cestu ke svým divákům. Veškerý finanční odhad šel do koše a peníze, které se do toho nainvestovaly, už se nikdy zpátky nevrátí, jak říká režisér filmu.

Malou útěchou pro Lamboru může být fakt, že odborná veřejnost je snímkem nadšená a už stihl posbírat několik cen jak doma v Česku, tak i v zahraničí. Nicméně je jisté, že na hereckém sebevědomí mladému muži jistě nepřidá, že jeho filmové začátky jsou provázeny takovým fiaskem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama