Finanční krize?

Zatímco ještě minulý rok nakupoval herec Jan Dolanský (42), který momentálně hraje v seriálu Slunečné, nemovitosti, letos má zřejmě pořádně hluboko do kapsy.

A tak mu nejspíš nabídka do populárního seriálu vytrhla trn z paty. „První, co mě zajímalo, bylo, kolik za to dostanu a jak dlouho tam budu,” přiznává narovinu Dolanský, že hlavní motivací proč roli vzít, byly peníze.

Také vás může zajímat ...
Zapadne do seriálu Slunečná, a nebo v ní brzy skončí?

Stálý příjem je pro něj teď záchranou, protože s manželkou Lenkou Vlasákovou (48), nejen že živí čtyři děti, ale taky splácí hypotéku na byt, ve výši ohromných pěti milionů.

Vzhledem k tomu, že oba herci jsou téměř celý rok skoro bez práce, je pravděpodobné, že se svými finančními rezervami museli pořádné zatočit. A tak televizní práce přišla doslova v hodině dvanácté.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama