Flirtování ji není cizí

Nemá chlapa a ani žádné jiné závazky, nic jí tedy nebrání v tom, užívat si mužské pozornosti.

Herečka ze seriálu Slunečná Kateřina Klausová (28) si rozhodně nemůže stěžovat na to, že o ni muži nejeví zájem. V seriálu hraje bohatou naivní blondýnku a dějovou linku má s hlavním hrdinou Markem Lamborou (25) a Filipem Tomsou (36).

Také vás může zajímat ...

Jak ale uniklo ze zákulisí, oba mají mít pro atraktivní blondýnku velkou slabost. „Kluci jsou hrozně fajn a pokaždé se těší, v jakém kos
týmu se zase předvedu.

Seriálová kráska dělá s muži velké divy

Klára totiž chodí v hodně krátkých sukních i topech. Vypadá trochu jako lehká holka, a to je baví,“ pronesla herečka. Aby si s nimi trochu pohrála, má s nimi také hojně flirtovat. To však zapříčinilo, že mezi Markem a Filipem měla vypuknout jistá rivalita.

Co by na takové chování ale řekla Filipova manželka Eva (41)? Ta je známá tím, že má na svého muže dost žárlit. Tomsa by měl tedy být velmi opatrný, jinak by si kvůli „souboji o kolegyni“ mohl zničit své letité manželství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...