Flirtuje s kolegyní

Není pochyb o tom, že herec Jiří Krampol (81) je poslední dobou velmi osamělý. Jeho manželka Hana Krampolová (58) se momentálně nachází v léčebně, kde se snaží dostat ze své závislosti, a nejspíš tam ještě dlouhou dobu pobude.

Krampol se snaží co nejvíce pracovat, ale prý dělá na natáčení i věci, které ve scénáři nemá. Údajně totiž začal flirtovat se svojí kolegyní Veronikou Žilkovou (58), se kterou se setkává na natáčení filmu Plavčík.

Také vás může zajímat ...

Jiří ji prý zasypává lichotkami a Veronika se na něj stále směje. Ona sama má údajně problémy v manželství s Martinem Stropnickým (62) a Krampolova náklonnost jí asi dodává sebevědomí. Jiří Veroniku údajně vytáhl párkrát na kávu nebo na oběd a oba se prý velmi bavili.

Podle jejich kolegů to mezi nimi celkem jiskří. Nedávno se spekulovalo o tom, že je na tom Kampol zdravotně špatně. Očividně to nebude pravda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...