Fonda v osmdesáti radí, jak na sex a také vztahy

Nestárnoucí herečka Jane Fonda (80) je dokonalým příkladem toho, že ženy se nemají bránit vztahům ani sexu v kterémkoli věku. To je i hlavní myšlenkou nové americké komedie Dámský klub, ve kterém se očividně osmdesátiletá blondýnka našla.

Také vás může zajímat ...

Ale místo toho, aby nutila postarší ženy do nevázaného sexu a podobných divočin, se je snaží nenápadně navnadit na milostný život, který je podle ní možný kdykoli. „Není nutné chovat se sexuálně, když jste staří.

A to rozhodnutí je na každé z nás. Ale nevzdávejte se dopředu,“ prohlašuje. Ona sama je spíš pro to, užívat si do poslední chvíle. „Je mi osmdesát a vím, že to nemusí být nutně milostný vztah, ale třeba jen inspirace a zvědavost,“ dodává potutelně vitální herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...