Frajer Hrdlička je těžce pod pantoflem

Kdo si ještě pamatuje „vystoupení“ někdejšího sporťáka Michala Hrdličky (28) na Karlovarském filmovém festivalu, po kterém z Novy vyletěl obloukem na dlažbu, dnes vystajlovaného slušňáka téměř nepoznává.

S tenistkou Karolínou Plíškovou (25), která se s ním po tehdejší ostudě málem rozešla, tvoří příkladný pár, že by je snad přijali i do Rychlých šípů. Co se děje? „Měl pár aférek, které se už nemůžou opakovat. Zkrotila jsem ho hodně. Teď mi sám řekl, že mu to nechybí. Jsme hodně doma, maximálně si vyrazíme na večeři,“ řekla k tomu tenistka.

Buď dala exsporťákovi pořádný cepuňk anebo má u ní tak dobré bydlo, že si ho nechce zkazit. Svoji roli hraje patrně i to, že si ho teď Karolína platí jako manažera.

Také vás může zajímat ...

Jestli má ještě nějaký tajný recept na krocení furiantů, měla by se podělit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...