František Janeček: Postará se o kmotřenku!

Má rád pracanty

Šárka Grossová, Natálie Grosoová a František Janeček

Hudební boss FRANTIŠEK JANEČEK (72) cítí povinnost postarat se o dceru expremiéra STANISLAVA GROSSE (†45) NATÁLKU (14). A důvod je prozaický. Když se narodila, při křtu ji v kostele držel na rukou. „Mám jako kmotr povinnost se o Natálku postarat,“ říká Janeček a dodává, že jí musí nahradit tátu, který jí chybí.„Byl to můj kamarád,“ upřesňuje.

O malé Grossové tvrdí, že je velmi talentovaná, a proto je rozhodnutý profesně ji podporovat. Natálce dal už příležitost v muzikálu Ples upírů a hodlá v tom pokračovat. Producent tvrdí, že jemu rodiče také pomohli. „Věnovali mi pozemek v Hostivaři a řekli – snaž se!

Vzal jsem si půjčku a postavil dům,“ vzpomíná na své vlastní začátky Janeček s tím, že má rád pracovité lidi, a to podle něj Natálka je. „Jde si vytrvale za svým, a to se mi líbí.

Také vás může zajímat ...

Bude mít proto vždy moji oporu,“ uzavírá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...