František Němec: proč se straní fanouškům?

Proč bych se s vámi měl fotit?

P roč se uzavírá do sebe? Na to se ptají všichni, kteří v posledních měsících potkali herce FRANTIŠKA NĚMCE (73). Prý se nechce bavit s novináři ani svými fanoušky. „Pan Němec je hluboce uzavřený introvertní člověk. Nehraje divadlo proto, aby byl slavný. Takže on se s lidmi ani nefotí,“ prozradil MILAN HEIN (70), principál Divadla Ungelt, kde Němec také dlouhodobě hraje.

Podle něj ani nedává žádné autogramy.

Nikdy se nefotí

Podepisování se a focení se svými fanoušky bere za narušení svého soukromí, a tak nedělá žádné výjimky. „Já jsem pro vás hrál. Proč bych se s vámi měl fotit?“ opakuje Hein slova, která Němec často používá ve chvíli, kdy vychází z divadla.

Také vás může zajímat ...

Jeho obdivovatelé ho ale respektují, vědí, že se nechová povýšeně, ale že to je zkrátka jeho způsob jednání s veřejností, která by ráda nahlédla do jeho soukromí. To si ale herec střeží. Proto nikdy nemluví o své ženě, natož aby se s ní ve společnosti ukázal. Nikdo ji snad ještě ani neviděl!

Ani jeho žena totiž netouží po mediálním humbuku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...