František Němec: Vyhnul se smrti

Chybělo málo a dnes už nemusel být mezi živými. Teprve nedávno vyšlo najevo, že se s FRANTIŠKEM NĚMCEM (75) při natáčení filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku utrhl při šplhání na pískovec úchyt a on zničehonic padal ze skály dolů! Jediné, co ho zachránilo, byla duchapřítomnost muže, který ho na laně jistil.

Ten naštěstí provaz nepustil a snažil se herce zachytit dříve, než by se rozlámal o skály.

Také vás může zajímat ...

Všichni byli v šoku

Proč ale o nešťastné události promluvil až dnes? Prý se pro něj stala natolik traumatickou, že o ní prý dodnes nerad mluví i mezi rodinou a kamarády. Dobře ví, že nebýt onoho zachránce, pád by určitě nepřežil. Také všichni filmoví tvůrci a herci, kteří byli děsivé scéně přítomni, z toho byli několik dlouhých týdnů v šoku.

Nikdo nemohl uvěřit tomu, co se stalo.

Němec naštěstí skončil jen s odřeninami a pár většími šrámy, ale rozhodně nešlo o nic, co by ho zbrzdilo v jeho úspěšné celoživotní kariéře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...