Gábina Osvaldová se nenaučila promíjet chyby

Každý musí nést odpovědnost za své činy

Gábina Osvaldová.

Jakmile si někdo známou textařku GÁBINU OSVALDOVOU (62) znepřátelí, je to napořád. Přestože v sobě na moment dokáže zlobu potlačit a s dotyčným normálně komunikovat, úplně zapomenout a odpustit neumí.

Každý ve svém životě dojde do bodu, kdy zkrátka musí někomu něco odpustit, pokud o daného člověka nechce nadobro přijít. Ovšem Osvaldová tvrdí, že jen tak něco neodpustí. Podle ní je dnešní doba zlá a lidé si navzájem ubližují téměř běžně. Kdyby tedy každému všechno odpustila, přišlo by jim to normální, nezdálo by se jim, že vůbec udělali něco špatného, a ubližovali by dál.

„Nemůžete něco udělat, pak se omluvit a myslet si, že je všechno zase v pořádku,“ vysvětluje naše oblíbená textařka, která se do takové situace prý dostala mnohokrát. Většinou s těmi lidmi i nadále komunikuje, nebo se dokonce pracovně stýkají, tak jako s LUCIÍ BÍLOU (50), s níž se před lety rozkmotřila, ovšem k tělu už si ho nikdy nepustí a už vůbec nemůže být řeč o přátelství.

Odpustí nevinným

Také vás může zajímat ...

Ne že by Gábina byla zapšklá a neměla ráda lidi, jen jim zkrátka dává lekci za jejich chování. Každý má podle ní možnost si vybrat, jaký bude člověk, a pokud někdo nezná rozdíl mezi dobrem a zlem, neztrácí s ním čas. Jediný, komu dokáže odpustit, jsou děti a zvířata.

„Ty ani nedokážou tolik ublížit, nedokážou vědomě a prospěchářsky podrazit,“ říká s tím, že když něco udělají, mají k tomu důvod nebo z toho jednoduše ještě nemají rozum.

A jestli je to pak opravdu mrzí, se dá jednoduše poznat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...