Gábina Partyšová: A zase dostala kopačky

Její fanoušci ji litují. Byla zvyklá spíš na obdiv, protože zeměkoule jako by se točila kolem ní. Teď je po všem. Všichni důležití muži jejího života utekli, jako když střelí do vrabců, pracovní nabídky snů se jí také vyhýbají.

Od rozvodu s bohatým Danielem Farnbauerem (42) uplynul už rok, bývalá moderátorka Gábina Partyšová je ale stále svobodná a bez závazků. Anebo ne?! Nedávno překvapila horkou novinkou, která kdekomu vyrazila dech.

Také vás může zajímat ...

Tvrdí, že se v jejím životě objevil nový muž. „Ale nevyšlo to,“ dodává posmutněle. V jednu chvíli měla prý pocit, že už je připravena milovat někoho jiného. „Bohužel jsem zjistila, že bych si táhla některé nevyřešené záležitosti z minulého vztahu a že si potřebuju vyčistit předešlý vztah, abych si mohla otevřít srdce někde jinde,“ vysvětlila poněkud křečovitě.

Onen tajemný rytíř tedy odcválal na svém vraníkovi za jinou princeznou a naše tmavovláska je opět jako kůl v plotě. Gábina tvrdí, že se jí muži bojí a že už ani žádného nehledá. Jejím hlavním mužem je teď syn Kristián (10), který chodí už do páté třídy základní školy.

Spořádaného rodinného života si opravdu příliš neužil. Bude mít teď trošku klidu a maminku jen pro sebe? To by si jistě přál. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama