Gábina Partyšová: Hledá zase bohatého muže?

Mnozí by čekali, že slavná moderátorka Gabriela Partyšová (40) nemá o peníze nouzi a že se o svůj blahobyt dokáže postarat sama. Opak je však pravdou, protože podle všeho vyhledává pouze partnery, kteří mají na kontě milionové částky.

Před nedávnem Gábinu opustil její manžel, podnikatel, který vlastnil miliardy, Daniel Farnbauer (42). Jejich manželství trvalo pouhých 20 měsíců. Danielovi se údajně potvrdilo podezření, že se do něj zamilovala hlavně kvůli jeho penězům.

Také vás může zajímat ...

Přátelé Partyšové tvrdí, že hledá hlavně někoho, kdo dokáže zabezpečit ji i jejího syna Kristiána (11), kterého má s bývalým manželem Josefem Koktou (61). Potrpí si totiž na život na vysoké noze. Daniel se po rozvodu vrátil ke své bývalé manželce a dětem. Gábina prý byla její naprostý opak a on si uvědomil, co v ní má.

Měl štěstí, že to jeho bývalá žena cítila stejně.

Líná jako veš?

Nejen Daniel, ale také přátelé Gábiny Partyšové potvrdili, že to nebyla tak úplně žena do domácnosti. Daniel, byl pracovně velmi vytížený a domů se těšil jen na pohodu, dobré jídlo a svou ženu. Svou ženu tam sice našel, ale to je bohužel vše. „Ani uklizeno, ani uvařeno, prostě nic,“ vzpomíná miliardář.

Od své exmanželky byl zvyklý, že celý svůj život obětovala dětem a domácnosti.

Gábina se však jen hnala za svou kariérou a její rodina ji vůbec nezajímala. Podobně to bylo i v domácnosti s jejím bývalým manželem Josefem Koktou, který se údajně po boku manželky necítil příjemně a nakonec si našel milenku. Pokud tedy Gábina touží po muži, co jí bude rozmazlovat až do nebes, měla by mu být schopna také něco obětovat.

Dělá ze sebe chudinku

Svoje dva rozvody Partyšová zvládala velmi špatně. Když se provalila nevěra jejího bývalého manžela Kokty s mladou modelkou Ornellou Štikovou (25), vedla proti ní drsnou válku a bojovala za své manželství zuby nehty.

Jenže Ornella čekala Koktovo dítě a on dal přednost jí. Pro sebevědomou moderátorku to byla velká rána a její ego to těžce neslo. Navíc si teď Kokta pochvaluje, jak mladá Ornella zvládá péči o domácnost, manžela a syna Quentina (5) skvěle a to je samozřejmě Partyšové trnem v oku.

Prý bývalému upírá styk se synem Kristiánem. Tři roky nejsou v kontaktu a když ji jednou Kokta v nouzi požádal o finanční výpomoc, odkázala ho do patřičných mezí. Zatímco po rozvodu s Koktou byla prý Partyšová závislá na prášcích na spaní, po rozvodu s Farnbauerem vyhledala rovnou odbornou pomoc psychologa.

Údajně celou situaci nezvládala a už nevěděla, komu říct o pomoc.

Hodiny u psychologa

„Jsem za podporu paní psycholožky moc ráda,“ svěřila se Gábina, která mimo jiné provádí i různá relaxační cvičení, aby se prý trochu uvolnila.

Věnuje se hodně józe a meditaci. To jediné ji dokáže uklidnit. Když jí Farnbauer utekl ke své bývalé ženě, vzala to jako veřejné ponížení. Teď je navíc delší dobu sama a nemůže stále narazit na nikoho zajímavého.

Začala randit

I když manželství s podnikatelem neklaplo, Gábina se životu v luxusu za žádnou cenu nechce vzdát, ba naopak. „Odteď budu mnohem vybíravější,“ potvrdila v rozhovoru Gábina, která bez partnera, který jí bude oporou a psychicky i finančně, nemůže žít.

Údajně prý Partyšová byla párkrát s nějakým mužem na schůzce, na večeři nebo na kávě. Jednou si dokonce myslela, že je to ten pravý, ale nakonec z toho z nějakého důvodu sešlo.

Hledá staršího?

Otázkou však je, jestli o Partyšovou budou mít muži v jejím věku zájem. Sama tvrdí, že je náročnější a mnohdy v různých situacích jedná jako chlap. Křehkou ženu v ní tedy muži hledat nemají. Málokomu tohle ale vyhovuje. Možná bude také nucena svoje nároky snížit, jinak zůstane na ocet.

Navíc také stejně jako nikdo nemládne… Je otázkou, v jakých vodách teď zaloví . Muži v jejím věku pomalu pokukují po mnohem mladších ženách. Gábina sice vypadá díky různým přiznaným úpravám velmi dobře, ale jedno už novému partnerovi nedá vlastního potomka. Najde si někoho, komu to nebude vadit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...