Gábina Partyšová: Její ex má dítě s bývalou ženou

Už je to nějaký ten pátek, co spolu nejsou, ale ji to stále velmi trápí. Moderátorka Gábina Partyšová (40) byla za miliardáře Daniela Farnbauera (41) vdaná pouhé dva roky. V manželství jim to prý nikdy příliš neklapalo, ale byli spolu, protože je to k sobě neustále táhlo.

Nicméně Daniel si stěžoval na to, že Gábina není žena do domácnosti, na uklízení a vaření nikdy neměla tolik času, kolik by si on představoval. Nicméně musel také brát v potaz to, že Gábina je známou moderátorkou a práce měla až nad hlavu.Tím pádem je fakt, že domácnost nebyla úplně její prioritou.

Také vás může zajímat ...

Proto se Daniel rozhodl, že Partyšovou opustí a vrátí se ke své bývalé ženě Lucii, se kterou měl už dvě děti, Daniela (18) a Anetu (15).

Znovu v depresích

Nicméně začátkem dubna porodila Lucie Danielovi třetího potomka, syna Lucase.Oběma se podařilo porod utajit a fotografií malého synka se pochlubili až o víc než týden později. Lucie s Danielem se dočkali mnoha gratulací, což je pochopitelné.

Nicméně ne každý tuto jejich radostnou novinu nese dobře.Největší rána to byla údajně pro Danielovu bývalou ženu Gábinu Partyšovou, která od rozvodu stále dochází k psychologovi. Je tedy zřejmé, že psychicky na tom stále není úplně nejlépe.

Prý ji překvapilo, že na to Daniel šel tak rychle a že ji tak rychle dokázal pustit z hlavy.Nedává jí to prý smysl, protože ona sama s tím má velký problém.

Smůla na chlapy

Zpráva o tom, že Daniel Farnbauer je znovu tatínkem, pořádně zacloumala s Gábininou psychikou. Podle jejích přátel ji to velmi zarazilo, a tak trochu se uzavřela do sebe.Prý už s nimi nekomunikuje jako předtím a její psycholog se k jejímu stavu nechce vyjadřovat. V minulosti od ní utekl i její exmanžel Josef Kokta (62), a to za mladší blondýnkou Ornellou (25).

V čem dělá Partyšová chybu, že od ní nakonec její partner vždy prchne?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...