Gábina Partyšová: Má nějaké úspory?

Gábina ráda moderuje.

Velké starosti si nejbližší okolí dělá o půvabnou moderátorku Gabrielu Partyšovou. Vypadá to, že po druhém rozvodu začímá skutečně od nuly. Podruhé se rozvedla a její televizní kariéra definitivně skončila.

Tady se nabízí otázka: Má vůbec nebohá moderátorka nějaké úspory, dělala si nějaké zásoby „pro strýčka Příhodu“? Lze se domnívat, že si hvězda jako ona nějaké ty korunky moderováním už vydělala, ale kde je jim teď konec? Každý ví, že si vždycky potrpěla na luxus.

Také vás může zajímat ...

Žádné prestižní zaměstnání se mamince Kristiána (10) v současné době nenabízí. Jediné, co jí zbylo, je moderování pořadu Snídaně s Novou, který se však o prázdninách nevysílá. A vlastně to ani není žádné terno.

Vysíláte jednou týdně, vstáváte ve čtyři hodiny ráno a za tu námahu, přípravy a stres dostanete „pár šupů“. Tahle práce žádného z moderátorů neuživí, je to jen takový přivýdělek. Nic pro hvězdu, jakou se cítí být Partyšová, ta touží po vlastní show, což se tedy o Snídani s Novou říct nedá.

Co s Partyšovou bude? Spoléhat na alimenty exmanžela Josefa Kokty (61) už nemůže, je na mizině. Nebyl by na obzoru zas nějaký boháč? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...