Gábina Partyšová: Po rozvodu se musí živit sama

Dříve známé moderátorce se už na obrazovkách zřejmě nedaří tak jako kdysi. Gábina Partyšová (40) proto moderování odsunula na vedlejší kolej a začala podnikat. „Je to jóga, masáže, fyzioterapie a trošku se tam pracuje s duší.

Máme pronajatý prostor, kam lidé docházejí,“ popisuje Partyšová. Zarážející však je, že podnikání rozjela v domě svého bývalého manžela, miliardáře Daniela Farnbauera (41). Dům se nachází v centru Prahy, takže si Partyšová zajistila slušnou návštěvnost.

Také vás může zajímat ...

Přemlouvala ho hodně

Existují spekulace o tom, že měla Partyšová svého exmanžela přemlouvat, aby jí prostory pronajal. Nicméně sama Partyšová se k této verzi nepřiklání, prý se svým bývalým vycházejí a i nadále jsou přáteli.

Užívá si jeho majetku

I přestože už spolu nejsou, Partyšová si stále může užívat jeho majetku, a navíc z něj ještě skvěle těžit. Vypadá celkem vyrovnaně, a to ještě nedávno tvrdila, jak ji rozvod zdrtil.

Teď se netají tím, že je o ni zájem. „Pochopitelně mě těší, že mne oslovují i úspěšní a charizmatičtí muži,“ pochlubila se nedávno Gábina. Že by její ex žárlil, a proto jí nejdřív nechtěl prostory pronajmout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...