Gábina Partyšová: Zjistila, že je nahraditelná

Letos se moderátorce GÁBINĚ PARTYŠOVÉ (40) nic nedaří. Soukromý život se jí po rozvodu s miliardářem DANIELEM FARNBAUEREM (41) zhroutil a ani pracovně na tom není nejlépe. Nerozhodne se nakonec předat své místo před kamerou někomu mladšímu a zkusit štěstí v jiné profesi? Partyšové totiž zbyl už jen jediný kšeft, a to Snídaně s Novou.

Pořad Prásk! totiž televize nekompromisně zrušila. Že by to bylo nakonec kvůli jejímu topornému moderátorskému umění?

Také vás může zajímat ...

Žárlí na kolegyni?

Je zvláštní, že se za léta v televizi Partyšová nevyšvihla v kariérním žebříčku o něco výše. Snídaně je totiž pořad pro začínající moderátory. Je jasné, že s ní v televizi nemají žádné větší plány. Společenský týdeník Prásk! nahradí novinka s názvem Život ve hvězdách, který ale nikdo Partyšové k moderování nenabídl.

Ujme se ho zprávařka PETRA SVOBODA (35), která se nemůže dočkat, až se chopí nové šance. „Život je o splněných snech a také příležitostech, kterých bychom se měli chopit,“ básní Svoboda. To se musí Partyšové opravdu špatně poslouchat. Navíc se s konkurentkou bude na Nově nadále potkávat. Tak snad si nevjedou časem do vlasů.

To by pak opravdu jedna z nich musela televizi opustit a můžeme hádat, kdo by to nejspíš byl.

Je na dně

Gábina nemá bohužel pocit, že je nahraditelná, jen v práci. Právě její manželství s Farnbauerem skončilo i kvůli tomu, že se prý vrátil k bývalé manželce. S Gábinou si tedy odbyl krizi středního věku, a jakmile začala básnit před novináři o dětech, rychle zařadil zpátečku.

Proč si tedy Partyšovou bral, je otázka, ale určitě ji svým odchodem ranil. Jak se teď moderátorka vyhrabe ze dna?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...