Gabriela Koukalová: Promluvila o budoucnosti

Pořád ještě neřekla GABRIELA KOUKALOVÁ (28) biatlonu definitivní sbohem, i když po její knížce Jiná si její návrat dokáže představit asi málokdo.

S pravdou ven, ale za jakou cenu?

Také vás může zajímat ...

Když do světa pustila zprávy o tom, že trpěla mentální anorexií, i o praktikách trenérů ve vrcholovém sportu, rozdělila národ na dva tábory.

Jedni nechápali, co za tím je, druzí ji i nadále považovali za hrdinku. Jenže uběhlo už pár měsíců a stále není jasné, zda se kdy k biatlonu vůbec vrátí. Sama mluví o různých nových aktivitách, koníčcích a zaměření se sama na sebe.

Prozradila však, že se zamilovala do latinskoamerických tanců. Je to vějička na Star- Dance, kde by mohla někoho nahradit? Zase jedna z šancí vydělat peníze! Je jasné, že křehká Gábina to ze své hlavy nemá. Že by manžel PETR KOUKAL (32) pořádně tahal na nitky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...