Gabriela Lašková: Nedaří se jí otěhotnět?

Je tomu už více než rok, co se bývalá Česká Miss a moderátorka Gabriela Lašková (27) provdala za manžela Filipa Lašku (28). Přestože moderátorka vypadá spokojeně, tikající biologické hodiny se nevyhýbají ani jí.

Věcem s manželem nechávají volný průběh a miminko by prý moc chtěla. „Určitě chceme mít hodně dětí, alespoň tři,“ říká Lašková. Vypadá to tedy, že se v současné době pokouší otěhotnět. Šťastná zpráva ale stále nepřichází a Gábině nezbývá, než se zatím starat o malého synovce, kterého si s manželem půjčují na hlídání.

Moderováním vyplňuje čekání na dítě.
Moderováním vyplňuje čekání na dítě.

Dlouho jí ale tahle náhrada stačit nebude. Kamarádky v jejím věku už zakládají rodiny. A co bude, pokud se jí brzy nepoštěstí otěhotnět? Mohla by se v jejich manželství objevit vážná trhlina?.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...