GABRIELA PARTYŠOVÁ: Dojde na rozvod kvůli dítěti?

Pro své nenarozené dítě má už vymyšlená jména!

Ohrozí touha po dítěti vztah s úspěšným podnikatelem?

Moderátorka Gabriela Partyšová (39) neustále popírá krizi v manželství s Danielem Farnbauerem (41). Pravdou ale je, že vztahem zřejmě lomcuje pořádný problém a Gábina toho má právě dost. Ustojí to ještě?

Moderátoka pořadu Prásk Gábina Partyšová (39) už sama několikrát řekla, že si s manželem Danielem Farnbauerem (41) ze srdce přejí miminko. Zatím to ale vypadá, že se jí bříško nijak nerýsuje a zdá se, že právě to jejich vztah značně narušuje. Gábina se sice tváří, že s tím nemá žádný problém, ale spíš ho jen tají.

Synovi Kristiánovi by ráda dopřála sourozence.
Synovi Kristiánovi by ráda dopřála sourozence.

Po svatbě miminko

Za Farnbauera se Partyšová provdala loni a už tehdy měla jasno. Potvrdila, že se o miminko pokoušejí, a tak celý showbyznys čekal jen na to, až oznámí, že je těhotná. Dokonce se objevilo i několik nepotvrzených zpráv, že se to opravdu podařilo. Bohužel, žádná z nich nebyla pravdivá a manželům se v tomto ohledu očividně nedaří.

Také vás může zajímat ...
byde jí nakonec jen kariéra?
Zbyde jí nakonec jen kariéra?

Opustí ji?

Gábina už má kolem miminka naplánované vše podstatné. S manželem mají dokonce vybraná i jména a přáli by si holčičku, protože moderátorka už má z manželství s Josefem Koktou (60) syna Kristiána (8). Farnbauer má s exmanželkou dvě děti, ale s Gábinou si přeje další. Jenže jí už táhne na čtyřicet a početí už zřejmě není snadné. Jak to s partnery bude, když se jim dítě počít nepodaří?

Je možné, že když mu Gábina vytoužené dítě nedá, bude konec manželství?

To bychom jim nepřáli!.

S dcerou manžela má prý dobrý vztah.
S dcerou manžela má prý dobrý vztah.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...