Gabriela Partyšová: Nulový posun v kariéře. Neumí moderovat?

Gabriela Partyšová (39) už zkoušela moderovat kde co. Její pracovní úspěchy ji ale v kariéře nikam neposunuly. Zakotvila v pozici pro nováčky ve Snídani z Novou. Ta z pohledu kariérního růstu není žádné terno.

„Takový pohled má mnoho lidí,“ přiznává. Není jí to málo? Kdysi snila o dráze zpěvačky. Moderovala hudební pořad a vydala tři alba. Jenže to nevyšlo a Gábina se musela postavit na zem. Zkoušela to i jako herečka.

Také vás může zajímat ...

Objevila se například v malé roličce v seriálu Vyprávěj, Jenže úspěch nepřišel. Dlouho se zabývala bulvárem. Uváděla Top Star i konkurenční Prásk, poté firemní a společenské akce. Dostala například příležitost při moderování České Miss 2012.

Její výkon byl ale podprůměrný. Přeříkávala a zakoktávala se, byla nervózní a nejistá. Možná školu, kterou dostává ve Snídani s Novou, přes všechny zkušenosti opravdu potřebuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...