Gabriela Partyšová: Opravdu je v takovém balíku?

Krátké bylo štěstí Gabriely Partyšové a Daniela Farnbauera (44). V lednu 2016 se tajně vzali, zjara roku 2018 už byli rozvedení a podnikatel utekl k exmanželce.

Asi obě ženy porovnal a zjistil, že bývalá je lepší než současná. Od té doby se moderátorka pochmurně vyjadřuje o své finanční situaci, tajuplně naznačuje, že v televizi si ji nenechají navěky a že ji a syna Kristiana (12), kterého vychovává sama, čekají zlé časy.

Také vás může zajímat ...

Nečekají. V souvislosti s bankrotem developerské společnosti je stíháno několik osob pro podezření z krácení práv věřitelů, Farnbauer má být jedním z nich.

A šeptá se, že výše odstupného exmanželce Partyšové se prý pohybovala mezi padesátisty miliony korun. Takhle si Gábina představuje nouzi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...