Gabriela Partyšová: Poškozené zdraví

Hubená jako tyčka, po vážné nemoci. V takto žalostném stavu je nyní moderátorka Gábina Partyšová. A kdo za to může? Chlap! Rozvod, který má podle odborníků podobný dopad na psychiku jako úmrtí blízkého člověka, půvabnou tmavovlásku citelně poničil.

„Dostala jsem zápal plic. Nasadili mi několik antibiotik a neustále jsem ležela. Zjistila jsem, že jsem prošla nemocí, na kterou se umírá,“ smutně konstatuje bývalá moderátorka pořadu Prásk! Vážila čtyřicet devět kilogramů a její nejbližší si už o ni dělali velké starosti.

Také vás může zajímat ...

Gábina začala mermomocí jíst, i když vlastně ani necítila hlad. Její hmotnost naštěstí pomalu stoupala, to ji uklidnilo. Ještě donedávna si připadala mladá a relativně zdravá, nenapadlo ji, že se bude bát o život.

Dnes už takovou jistotu necítí. Pochopila, že je nevyhnutelné hodit už všechna trápení kolem rozvodu s boháčem Danielem Farnbauerem (42) za hlavu. Ale je to těžké už vzhledem k tomu, že se „pracháč“ pokorně vrátil k bývalé manželce a čeká s ní další dítě, zatímco Gabriela je sama jako břízka v poli.

Ale teď musí být silná a myslet v prvé řadě na své zdraví. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama