Gabriela Partyšová: Pro chlapy není dost dobrá

Moderátorka Gabriela Partyšová (40) je již oficiálně podruhé rozvedená a teď si láme hlavu, proč se to muselo stát právě jí. I když je stále krásná, mužům na ní zkrátka vždy vadí něco natolik, že s ní nevydrží.

První manželství s vyhaslým podnikatelem Josefem Koktou (61) zničila jeho láska k mladší Ornelle Štikové (25), to druhé s Danielem Farnbauerem (41) zase návrat k jeho exmanželce. Co však měly oba rozchody společné? Partyšová se svým manželům dostatečně nevěnovala.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli byli v té době oba dva bohatí a ona tak nemusela pracovat, stejně natáčela Snídani s Novou a Prásk!. Farnbauerovi prý chyběla péče o domácnost ve formě vaření a uklízení, stejně, jako to dělala jeho bývalá žena.

To je jí teď však k ničemu. Televize zrušila její pořad Prásk!. O práci, která ji připravila o lásku totiž nyní přišla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...