Gabriela Partyšová: Teče jí do bot

Výpověď! Špatné období prožívá moderátorka Gabriela Partyšová (40). Podruhé se rozvedla, a všichni víme, že rozvod zatíží psychiku téměř tak jako úmrtí blízkého člověka.

Dlouho trvá, než se žena z mužova definitivního odchodu vzpamatuje, než se s touto krutou ranou osudu vyrovná. Tak právě v této situaci je nyní Partyšová, nehledě na to, že se rozvedla už podruhé. A jako by to nestačilo, ještě k tomu přišla o zaměstnání.

Také vás může zajímat ...

Pořad Prásk!, který moderovala, televize Nova ruší. Po dvaceti letech ho po prázdninách nahradí zcela novým pořadem, o kterém zatím tajemně mlčí. „O jeho podobě budeme diváky včas informovat,“ stroze sdělil mluvčí televize.

Tudíž tmavovláska nejenže se v květnu rozvedla s pohádkově bohatým Danielem Farnbauerem (42), ale zároveň ztratila i práci, která ji slušně živila. Pořad o celebritách uváděla celkem tři roky a 14. června se jako jeho moderátorka objevila naposledy.

O tom, že by působila v novém formátu, televize Nova neuvažuje. Gabriela bude teď muset být opravdu silná, aby se ze všech soukromých katastrof nezhroutila. Už kvůli synovi Kristiánovi (10) nelze než zatnout zuby.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...