Gabriela Vránová: Nemůže žít bez vína?

Oblíbená herečka Gabriela Vránová (76), kterou si všichni pamatujeme jako půvabnou světlovlasou Aničku Čihákovou z legendárního seriálu Chalupáři, má velké zdravotní problémy.

Už celá léta bojuje s nesnesitelnými bolestmi zad, za které může posun plotýnek způsobený zřejmě artrózou. Bohužel se přidala i srdeční arytmie. Herečce byl tudíž voperován kardiostimulátor. Tehdy se jí ulevilo, libovala si, že se cítí dobře a trošku zhubla.

Posledním rokem se však situace změnila k horšímu. Znovu se ozývají bolesti zad, čas od času dokonce i na jevišti, a tam je to obzvlášť nepříjemné. Tady už pomohou jen léky proti bolesti. A někdy také vínko, jak herečka přiznává se svým typickým plachým úsměvem.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...