Gabriela Vránová: Stěžuje si na velké bolesti po operaci

Rakovina ji stále ničí!

Herečka věří, že zákeřnou rakovinu nakonec porazí!

Přestože byla pro GABRIELU VRÁNOVOU (77) rakovina obrovským šokem, snaží se bojovat s krutou nemocí s grácií a dobrou náladou. Dokonce ani na okamžik děsivou diagnózu neskrývala před veřejností. Chtěla prý, aby byli její příznivci informovaní a nebyli zbytečně vtaženi do hry spekulací.

Ačkoli říká, že se cítí dobře, a je přesvědčená, že nemoc porazí, svěřila se s tím, že trpí po operaci velkými bolestmi břicha.

Tiší je silnými léky, ty ale bohužel nezabírají hned.

Ocitla se znovu v péči odborníků

Také vás může zajímat ...

„To víte, otevřou vás, pohrabou se ve vás a zase vás zašijí. To je zásah do těla,“ zlehčuje své potíže herečka, která se musela ke své nelibosti na pár dní vrátit do nemocnice. Jejím fanouškům v tu chvíli citelně zatrnulo, obávali se totiž, zda nedošlo k nějakým pooperačním komplikacím. To však záhy Vránová vyvrátila.

Jednalo se prý jen o kontrolní vyšetření a pozorování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...