Geri Halliwell: Ohrožuje své zdraví i kariéru!

Těhotná ve 43 letech!

Geri Halliwell.

Spád událostí byl celkem rychlý. Britská zpěvačka GERI HALLIWELL (43) se zamilovala, za pár měsíců zasnoubila, další rok proběhla svatba a teď oznámila, že je těhotná. Skončí ale tahle pohádka dobře?

Partnery střídala poslední roky velmi často, až jednoho dne potkala CHRISTIANA HORNERA (43), do kterého se bezhlavě zamilovala. Mělo to jeden malý háček, slavný automobilový závodník byl dlouhodobě zadaný a se svou partnerkou vychovával teprve půlroční dceru.

Nakonec se však ukázalo, že i on zahořel k bývalé člence dívčí skupiny Spice Girls nevídanou láskou a neváhal kvůli ní svou partnerku po 14 letech opustit. Geri pravděpodobně ani nenapadlo, že to samé by mohl jednou udělat jí. Uplynulo sedm měsíců a Geri se, k překvapení ostatních, začala chlubit diamantovým šperkem na levém prsteníčku. Krátce nato proběhla i velkolepá svatba.

Obřadu se však nezúčastnili ženichovi rodiče, kterým se zpěvačka už od začátku příliš nezamlouvala z toho důvodu, že jejich synovi rozvrátila rodinu. Možná se vztahy zlepší s příchodem nového potomka.

Také vás může zajímat ...

To by bylo ale jedno z mála pozitiv.

Bulimie Kromě toho, že zpěvačka není ve věku, kdy by rození dětí bylo zcela běžné, a tak může mít rizikové těhotenství. Před lety také trpěla bulimií, která, pokud se jí opravdu už zbavila, její tělo a především stravovací návyky musela nutně poznamenat. Navíc těžko říct, jak zvládne přibývající kilogramy, které budou zákonitě přicházet s rostoucím bříškem.

Pokud jednou trpěla poruchou příjmu potravy, s nadbytečnými kily bude mít určitě problém a miminko by mohla ohrozit například nasazením hladovky.

Konec kariéry? Britská kráska se po rozpadu slavné skupiny Spice Girls rozhodla pro kompletní změnu zevnějšku. Tehdy si začala hodně hlídat váhu a trávila celé dny v posilovně. Výsledek byl skvělý a jí se podařila rozjet kariéra sólové zpěvačky. Nakonec ale propadla zmiňované bulimii a ze scény byla nucena odejít.

Ani další bývalé členky nevydržely na výslunní moc dlouho, a tak se po letech dohodly, že zkusí dát skupinu opět dohromady. Velký návrat by se měl konat příští léto.

Teď však není úplně jisté, jestli s malým dítětem bude Geri vystupování a všechno s ním spojené zvládat.

LONDON, ENGLAND - JULY 02: Christian Horner and Geri Halliwell attend The F1 Party in aid of the Great Ormond Street Children's Hospital at Victoria and Albert Museum on July 2, 2014 in London, England. (Photo by Tim P. Whitby/Getty Images)
K oltáři dovedla nevěstu desetiletá dcera Bluebell Madonna, kterou má z předchozího vztahu.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...