Gombitovou prý nenávidí sousedé

Uznávaná slovenská zpěvačka Marika Gombitová (61) bydlí dlouhá léta v paneláku bratislavské čtvrti Petržalka, kdo by však čekal, že dům bude na slavnou obyvatelku pyšný, ten by prohádal. Je to naopak, místní jsou na ni spíše alergičtí.

Proč? Mohou za to její milovaní bišonci, Láska a Štěstí, kteří nervují sousedy ustavičným ňafáním. „Zřejmě psům chybí pořádné vycházky, protože hodně štěkali a znervózňovali tím ostatní psy v domě. Bylo z toho hodně stresu,“ míní jeden z nájemníků. Neboli psů je v domě vícero, a když spustí Láska a Štěstí, ostatní se přidají a vzniká kakofonický psí koncert.

Také vás může zajímat ...

Jeden zoufalý soused se už obrátil na správce domu a proběhla domovní schůze. Zpěvačka podle všeho slíbila dodržovat domovní řád.

Zda její bišonci poslušně přestali štěkat, to se asi brzy dozvíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...