Gondík se přiznal, že zbožňuje podpatky a ženské šaty!

Místo slavné sestry si to teď vyzkouší na vlastní kůži sám! Herec a moderátor Dalibor Gondík (47) je po své sestře herečce Adéle Gondíkové (44) jedním z osmi dalších celebrit, kdo kývl na účinkování v megashow Tvoje tvář má známý hlas.

„Obavy mám z tý komplexnosti. Zapamatovat si text, choreografii a hlavně toho, že je to jen jedna možnost,“ prozradil Dalibor bez mučení. Nějaké ženské role se na druhou stranu po vystupování v muzikálu Sugar nebojí vůbec a spíš se na takové kontroverzní role moc těší.

Adéla Gondíková

Také vás může zajímat ...

Sympatický moderátor šel poslední dobou i vlivem epilepsie, která se mu po letech opět vrátila, pořádně do sebe. Z fyzické zátěže tak strach nemá. Spíš se bojí toho psychického vypětí, které prý bylo kolem desátého kola vidět i na jeho sestře Adéle. Zopakuje show ve stylu Modern Talking?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...