Gondíková a Langmajer jsou spolu už 7 let! Chystají snad svatbu?

Jsou jedním z nejprofláknutějších párů českého showbyznysu! Herečka Adéla Gondíková (44) a herec Jiří Langmajer (51) spolu kroutí celkově už sedmý rok. A sama usměvavá tmavovlasá herečka se nechala slyšet, že zmínky a narážky na to, kdy se stane paní Langmajerovou, slýchá v podstatě denně.

Také vás může zajímat ...

O nějakých větších závazcích se ale zatím ani jeden z nich příliš nezmiňuje. Kde je tedy zakopaný pes? Důvodem je možná to, že Adéla je momentálně s dospívající třináctiletou dcerou natolik zaměstnaná, že na nějaké další vdavky nemá ani pomyšlení.

Navíc má už jednu neúspěšnou svatbu za sebou, tak proč by se hrnula do další? A čím víc o tom slýchá, tím méně se jí do podobného závazku musí chtít. Udělá s tím její známý partner Jirka něco?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...