Gott je na roztrhání! Jak to zvládne?

Několikanásobný český zlatý slavík Karel Gott (77) neví, kam má dřív skočit! Kromě pěveckých vystoupení včetně megakoncertu v pražském divadle Hybernia na konci května musí teď neustále dohlížet na výměnu střechy a budování nových pokojíčků pro dcery Charlottku (11) a Nellinku (9) na Bertramce.

Mistrovi moc nepřidává ani nedávné pendlování mezi Čechami a Německem, kvůli kterému přišel o svůj drahocenný hlas. Do toho ho trápí už přes dva roky nepříjemná jarní alergie. K tomu všemu startuje velká výstava Gott My Life jeho celoživotního díla! Souhrnný soubor artefaktů je vystaven na lodi na pražském Rašínově nábřeží od 8.

června. „Vždycky jsem si přál výstavu v takovém duchu uspořádat. Expozice, která ukáže fanouškům celou mou kariéru,“ rozplýval se Mistr nad vzniklým nápadem. A nápad je to doslova milionový. Poskytnutí práv totiž stálo realizátory výstavy podle jednoho z členů týmu přesně jeden milion korun.

Také vás může zajímat ...

A vzhledem k tomu, že se chystají přicestovat hvězdy světového formátu to asi bude stát za to!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...