Gott má zákaz řízení

Co všechno Ivana zakazuje Zlatému slavíkovi?

Výmluvný důkaz, že se z národního pěvce Karla Gotta (79) zřejmě stává rukojmí vlastní manželky, propíchli Gottovic rodinní známí, kteří Mistra na Bertramce nedávno navštívili.

Loučili se s Karlem u dveří, když zpěvák dostal chuť zajet si do svého osvědčeného lahůdkářství pro oblíbené víno a sýry, a dožadoval se klíčků od auta. „Můžu dát Karlovi klíčky?“ zeptala se ostražitá tchyně Blanka Krejčí (67). „Ne!“ ozval se z útrob vily nesmlouvavý hlas Ivany Gottové (42).

Také vás může zajímat ...

Karel tak, zdá se, definitivně přišel o jedno ze svých životních potěšení, protože je o něm známo, že řídil s nadšením a rád. Za volant velkoprostorového Mercedesu, který rodině před Vánocemi zakoupil, tak už neusedne. Manželka má o něho zkrátka takový strach, že už mu nedovolí ujet ani pár set metrů pro sýry.

Pevná ruka nad skotačivým Mistrem holt musí být!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...