Gott omládl o 20 let! Co za tím vším stojí?

To byl pro fanoušky šok! Zatímco jeden den měl zlatý slavík Karel Gott (78) ještě bradku a knírek, který si držel od doby, co bojoval s rakovinou mízních uzlin, druhý den omládl nejméně o 20 let. Jak je to možné? „Tak nějak jsem se trochu víc oholil,“ vtipkoval na autogramiádě před fanoušky.

Také vás může zajímat ...

A opravdu prokoukl, jak poznamenala i jedna z jeho skalních fanynek Věra z Mníšku pod Brdy. Těžko říct, jestli si jen božský Kája zapomněl nastavit svůj holicí strojek z třímilimetrového základu na svůj jeden centimetr, nebo v tom má prsty jeho manželka Ivana Gottová (41), která chtěla změnu.

Mistr si zkrátil plnovous a hned vypadá mladší!

Každopádně fanynky jsou nadšené, protože jejich idol vypadá zase, jako kdyby ho vůbec žádná nemoc netrápila. Přijde další změna vizáže?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...