Gott se mohutně chystá na megakoncert

Zvěčnělý Mistr Karel Gott (78) je znám jako absolutní profík a s blížícím se monstrkoncertem v O2 Aréně nechce přirozeně vůbec nic podcenit.

Sotva si po chřipce vyrval ze žil kapačky, pilně cvičí na Bertramce výšky i hloubky, ale hlavně je téměř denním hostem v nemocnici na Karlově náměstí. Tady už má na nádvoří své místo, kam ho zaváží osobní řidič a osobní bodyguard v jednom ho doprovází se vším potřebným.

Také vás může zajímat ...

Podle zdrojů z nemocnice nežádá božský Karel žádné výhody či zvláštní zacházení, nepředbíhá žádné pacienty, a tak jedna návštěva trvá i tři a více hodin. Bodyguard většinou čeká s ním, občas v autě, Gott si v čekárnách mezitím čte denní tisk. Chléb se bude lámat 12. června, kdy vyštafírovaný a nabarvený Karel vyběhne před 15 000 lidí.

Lístků už prý zbývá jenom pár!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...