Gott vyhrál boj s chorobou, už je doma

Sice stále oslabený a s manželkou ošetřovatelkou, ale hlavně, že je doma. Mistr Karel Gott (79) opustil s ulehčením Všeobecnou fakultní nemocnici na pražském Karláku a nachází se v domácím ošetřování.

Za pomoci kapaček se lékařům podařilo rozehnat zákeřnou rýmu a posílit oslabenou imunitu a nyní na Bertramce prožívá rekonvalescenci, aby mohl 12. ledna vystoupit v rodné Plzni, kde musel svůj benefiční koncert právě kvůli zánětu horních cest dýchacích odložit. Ze stejného důvodu se nezúčastnil ani oslavičky devadesátin kolegyně Yvety Simonové (90).

Také vás může zajímat ...

Je pozoruhodné, jak se mnohonásobný slavík drží své pěvecké kariéry, přestože by mohl celou zimu strávit v nějakém prosluněném tropickém resortu, kde by rýmu rozhodně nedostal.

Nebo ještě pojede?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama