Gotta opět schvátila rýmička

Nastupující chladné počasí si nevybírá a kosí obyčejné smrtelníky i celebrity. I Mistr Karel Gott (79), ač by si zasloužil, aby se mu viry, bakterie i dotěrné bacily zdaleka vyhnuly, klesl s nemocí a ochudil tak národ, byť načas, o své vzácné belcanto.

Postrádat ho museli v rodné Plzni, kde měl po čtyřech letech vystoupit na Galavečeru hvězd v Home Monitoring Aréně spolu s dalšími umělci. Karla postihlo akutní respirační onemocnění, a protože Slavík nechtěl své publikum zklamat ani playbackem, ani sípěním, přesunul se koncert na 12. ledna tamtéž.

Také vás může zajímat ...

Letos je to už několikátá choroba, která legendu donutila přehodnotit plány, takže doufejme, že se totéž nestane v lednu. I tak je jeho pracovní nasazení půl roku před osmdesátinami obdivuhodné.

Vždyť jeho vrstevníci už tak leda sypou ptáčkům – v lepším případě!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama