Gotta znovu skolila nemoc. Porazí ji?

Jako na horské dráze je na tom se zdravím několikanásobný zlatý slavík Karel Gott (79). V jednu chvíli se ze sebe snaží na pódiu vydat maximum a za pár týdnů musí pro změnu zrušit veškerá svoje vystoupení a závazky.

Také vás může zajímat ...

Mistra totiž na podzim mezi chrchlajícími fanoušky skolila viróza. Ta se navíc neustále zhoršuje. Pro mladého, zdravého člověka je to sice celkem hračka, jenže potom, co má Karel za sebou, rakovinu mízních uzlin a několik těžkých zánětů horních i dolních cest dýchacích, začíná mít obavy i jeho manželka Ivana (42).

Božský Kája totiž může vlivem obyčejného nachlazení skončit i s pořádných zápalem plic. I proto se raději svěřil plně do péče lékařů a rozhodně nechce nic riskovat. Jednou z možností je i krátký pobyt v nemocnici, když to bude nevyhnutelné. Kdy se ho jeho fanoušci zase dočkají v plné síle?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...