Gottova „ex“ vydražila jeho obraz

Sotva se národní poklad Karel Gott (79) uzdravil a vrátil ze špitálu, už musí spolknout hořkou pilulku stran svého umění. I když – jak se to vezme. Je známo, že zpěvák své obrazy neprodává, ale dává darem, a tudíž nemá představu o jejich potenciální ceně na trhu.

Jeho bývalá milenka a důvěrnice Alice Kovácsová (52) si chtěla udělat radost a vylepšit si životní úroveň, a tak v galerii Kodl dražila Karlův dávný dar, obraz Oldřich Nový a Anny Ondráková hrají na klavír. Vyvolávací cena byla 250 000 Kč a průběh byl dramatický. Zájemci přihazovali jako zběsilí a za necelou minutu byl olej prodán za neuvěřitelných 1 200 000 korun!

Také vás může zajímat ...

Kovácsová si teď může udělat super dovolenou a Karla snad usmíří aspoň to, že blíže neurčenou část získaných peněz chce věnovat na dobročinné účely, mj.

na týrané seniory, což by Karlovi mohlo být blízké.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama