Gottovi vydělali a věnovali 1,5 milionu

Těžko říct, zda dával Karel Gott (79) své manželce Ivaně Gottové (43) lekce malování, každopádně se projevila jako výtvarnice, a druhou „zabitou mouchou“ je elegantní odpověď na dohady, že Gottovic rodina má finanční problémy.

Ivana vytvořila pro obchodní řetězec vkusný a hravý návrh potisku na ekologické textilní nákupní tašky. Vedle ovocných a zeleninových motivů je tu nápis „Dejme přednost přírodě“ a podpis: Ivana a Karel Gottovi. Za obrázky a použití svého jména mají na základě důkladné smlouvy dostat od řetězce velmi solidní honorář, prý až 1,5 milionu korun.

Také vás může zajímat ...

Leckdo by si asi pěknou částku radostně strčil do kešeně.

Gottovi výtěžek za hadrovou tašku, kterou už si koupila nejedna hospodyňka, posílají nadaci Dobrý anděl, která pomáhá rodinám, jež se kvůli vážné nemoci svého člena dostaly do tíživé situace.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...